FSGroup, s.r.o. | Život s nadhľadom
16327
post-template-default,single,single-post,postid-16327,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Život s nadhľadom

Život s nadhľadom

29.4. oslavujú svoje meniny Lea, Timon. Mená majú hebrejský a grécky pôvod. Lea je ochotná a vnímavá žienka. Nezdary a problémy vníma ako možnosť poučiť sa, posunúť sa vpred. 

Ženské meno LEA má hebrejský pôvod a význam mena je „antilopa“.

Osobným číslom tohto mena je 8 – Peniaze. Táto žena je citlivá ale pokojná. Je nestranná, korektná a nedá sa len tak ovplyvniť. Lea je dobrou ženou, ktorá by nikomu nepriala zle. Preto veľa ľudí ju má obľúbenú. Nikto by si o nej nemyslel, že niekoho podrazí, preto sa jej zverujú so svojimi tajomstvami. Lea je šťastná, keď môže niekomu pomôcť. Ak vidí v niečom svoju príležitosť, bez váhania sa do toho pustí. Každé porušenie istej prísnosti v správaní u nej zvyčajne vyvoláva prudké reakcie.

Vyniká v oblasti obchodu a neúspech berie ako normálnu vec a z ničoho si nerobí ťažkú hlavu. Čo sa týka jej zdravia – je výborné a dobre vedia odolať únave aj preťaženosti. Jej ochranné rastliny sú medovka, baza a divozel, ochranné kamene ametyst, jaspis a perla. Toto meno je vhodné pre znamenia Vodnár, Lev, Panna, Strelec, Škorpión, Kozorožec.

TIMON je utvorené z gréckeho slova „Timaó“-„uctievaný, uctievajúci“.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pixabay.com-Giuliamar

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: