FSGroup, s.r.o. | KTO SME
293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-293,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

KTO SME

ruka hore

NEROBILI BY SME TO, AK BY NÁS TO NEBAVILO

Bez ohľadu na zameranie, naša spoločnosť vznikla z emócie. Z túžby. Túžby po slobode, po skutočnej spoločnosti v plnom slova zmysle. Všetko sa to začalo v roku 2008 jedným obchodníkom, nespokojným v nadnárodnej, korporátnej firme. V roku 2009 vzniká FSGroup, s.r.o. a dnes je náš tím tvorený jedenástimi spolupracovníkmi a niekoľkými externistami.

OD A PO Z, ALE VŠETKO NA 100%

FSGroup – Full Servis Group predstavuje komplexnú starostlivosť o zákazníka od „špendlíkovej hlavičky až po lokomotívu“. Nášim prvotným postojom vždy bolo byť INÁ SPOLOČNOSŤ. Nie sme obmedzení šírkou portfólia produktov a služieb. Hlavné obory nášho zamerania sú strojárenské, stavebné, výrobné, remeselné spoločnosti a samosatatní podnikatelia. Staráme sa najmä o vybavenie dieľní a spotrebné materiály, denne však pre našich zákazníkov zabezpečujeme špecifické požiadavky, ktoré práve obrovské a neflexibilné spoločnosti pre svoj systém zabezpečiť nevedia.

delivery
high-five

NIKDY NIE IBA „ŠTANDARD“

Orientujeme sa na dlhodobé partnersvá a budovanie skutočných vzťahov. Držíme slovo, vieme si priznať a napraviť chybu. Pracujeme na princípoch založených a inšpirovaných slobodnými spoločnosťami. Žiadny hierarchický systém, management u nás nikdy neexistoval. O zisky sa delíme transparentne.

NEUSTÁLE ZLEPŠOVANIE

Každý rok navštevujeme niekoľko výstav, workshopov a školení, ktoré nás posúvajú vpred ako osobnosti a podnikateľov. Neustále vzdelávanie sa je pre nás veľmi dôležité a podporujeme ho u všetkých našich spolupracovníkov. Svet sa neustále a rýchlo mení v každom smere a treba s ním udržať krok. Zároveň spravujeme občianske združenie ,,Túžba je zázrak“, ktoré našim spolupracovníkom dáva príležisť pomôcť tam, kde je to treba.

Momentálne naše priame obchodné pôsobenie zasahuje od Pezinka po Žilinu. Viac informácií na stránke kontakty.

meeting-1

,,Baviť sa prácou, a byť šťastní“
                                                   spolupracovníci FSGroup