FSGroup, s.r.o. | ČO ROBÍME
562
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-562,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

ČO ROBÍME

meeting

PRIAMY PREDAJ

Našim hlavným bodom činnosti je zásobovanie zákazníkov v oblasti priemyslu, výrobných, stavebných a strojárskych spoločností. Názvom Full Servis Group chceme naznačiť, že sa zameriavame na komplexnú starostlivosť o zákazníka, počnúc spotrebným materiálom ako rezné a brúsne nástroje, náradie a nástroje na strojové alebo ručné opracovávanie kovu a dreva, priemyselná chémia, ochranné pracovné pomôcky, spojovací materiál a kotviaca technika, meradlá a meracia technika, až po vybavenie dielní a skladov (regály, stoly, skrine), elektrické/motorové ručné náradie a stroje, opracovávacie mechanizmy, zahradné náradie, zváracie materiály a potreby. K tomu priamy servis elektrického ručného náradia a malých motorových strojov.
Naši obchodníci sú k dispozícii v teréne každý deň. Každý z nich má ešte tri predĺžené pravé ruky, aby mohol riešiť nepretržité potreby Vás, našich vážených zákazníkov. Prvou je technická podpora v oblasti nástrojov, náradia, plánovania logistiky, spracovania dopytov a objednávok. Druhou je podpora v oblasti náradia a strojov, ich údržby a servisu, príslušenstva k nim, osobný odvoz tovaru a pomoc s riešeniami v teréne. Treťou je administratívna sila, ktorá zabezpečuje správny chod, doručovanie a obsah faktúr, dodacích listov, platobných avíz a pod. Všetci pracujú s jediným zámerom. Aby ste boli spokojní.

PREDAJ NA DOPYT

Zdanlivo je to jednoduché, a pritom to stále veľa spoločností nevie na Slovenku poňať ako službu zákazníkovi. Akoby všetci chceli mať za všetko zaplatené. U nás nemusíte mať zlý pocit v žalúdku, radi komunikujeme so zákazníkom od samého začiatku, lebo sme ľudia, nie roboti a proste nás to baví. Ak naozaj nie je v našich silách vám pomôcť a poradiť, tak to na rovinu povieme. Napokon, nie sme všemohúci. Ale ani dopyt nemusí byť celkom relevantný, resp. reálny. Ak je to čo i len trochu možné, snažíme sa na maximum, aby sme uspokojili vaše požiadavky. Dopyty môžte adresovať na fsg@fsgroup.sk alebo na 0918 249 297.

worker-1
delivery-man

DORUČENIE TOVARU AŽ K VAŠIM RUKÁM

Nad niektorými vecami má človek radšej osobnú kontrolu a dohľad, preto je každý citlivejší tovar osobne doručovaný obchodným zástupcom FSGroup alebo naším „kuriérom“, aby bola istota, že je všetko v poriadku a v súlade s objednávkou. V prípade rýchlosti doručenia sme taktiež k dispozícii s touto formou dodania/dopravy. Náš medzník v tomto smere bol osobný dovoz do 24 hodín z Nemecka – a tak isto to vieme zabezpečiť kedykoľvek aj pre Vás.
O tom, že je možnosť zaslania tovaru kuriérom do 24 hodín ani nebudeme hovoriť, to dnes považujeme za samozrejmosť. Obe tieto možnosti u nás využívate bezplatne (okrem ojedinelých špeciálnych prípadov – váha, vzdialenosť, krehkosť – po dohode s obchodným zástupcom).

SERVIS STROJOV A KVALIFIKOVANÉ PORADENSTVO

Priamo zabezpečujeme servis elektrického a motorového náradia všetkých značiek dostupných na slovenskom trhu. Servisný technik s viac ako 10 ročnou praxou, inovatívne postupy a služby zabezpečia všetko k vašej spokojnosti. Zariadenie môžte poslať sami priamo k nám, alebo vám môžme prepravu objednať my, prípadne môžete využiť možnosti, ktoré ponúka náš nový projek „Zberné strediská„, vďaka ktorému sme k vám o niečo bližšie.

setting-tools
heart

POMÁHAME

V apríli 2011 spolupracovníci FSGroup zakladajú občianske združenie ,,Túžba je zázrak“. Cieľom je umožniť všetkým spolupracovníkom prostredníctvom neho pomáhať, kde je treba. Takto sme už podporili najmä najmenších nákupom rôznych pomôcok do škôlok s škôl, zábavným programom, sústredením pre detský folklórny súbor Poniklec … Ďalej podporujeme občianske združenie Proti prúdu – vydavateľa pouličného časopisu Nota bene, a všetko pozitívne pre čo sa dokážeme spoločne alebo ako jednotlivec nadchnúť a vidíme prínos.

,,Niet krajšej práce, ako služba ľuďom“