FSGroup, s.r.o. | PONUKA SPOLUPRÁCE
868
page-template-default,page,page-id-868,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

PONUKA SPOLUPRÁCE

Na tejto stránke si už nebudeme vykať. Ak s tým nemáš problém, je to prvý bod, v ktorom si rozumieme a kľudňe čítaj ďalej. Rovnako neočakávaj žiadny „štandardný“ inzerát.

Za tých čoskoro 10 rokov našej existencie sa veľa vecí zmenilo, ale rovnako veľa vecí nie. A za to sme šťastní a vďační. Sú to naše zásady a postoje, ktoré aj vplyvom času zostávajú našim presvedčením a ukazujú sa ako správne a fungujúce. Budujeme spoločnosť. Ale skutočnú, naozaj spoločnú, nie len papierovo .s.r.o. Preto je možné sa u nás po niekoľkých rokoch spolupráce, trvácnej transparentnosti a lojálnosti stať spoločníkom. Na začiatku sme chceli byť len ,,iná spoločnosť„. Potom sme sa dozvedeli, že veci o ktorých sme si mysleli, že sme ich objavili my, už vo svete nejaký ten rok fungujú a tieto spoločnosti si hovoria, že sú „postavené na slobodných princípoch = slobodné spoločnosti“.
Nakoľko naozaj platí relatívne jednoduchá rovnica SLOBODA = ZODPOVEDNOSŤ, počas tých rokov ľudia prichádzali a odchádzali, ale tí správni zostali. A oplatilo sa v tom vytrvať.

Neustále hľadáme ľudí do tímu obchodných zástupcov, ktorí chcú o niečo viac, a také veci ako auto a telefón nepovažujú za skutočné benefity. My sa s tebou spravodlivo a transparentne rozdelíme so ziskom z biznisu ktorý uskutočníš, dve pravé ruky, ktoré sú ti k dispozícii denne v akomkoľvek pracovnom ohľade budeš potrebovať a stačí iba jendo – tvrdo makať. Samozrejme, nie je to skok do prázdna a obchodníkov, ktorý s nami chcú byť a uveríme si navzájom, na začiatku podporujeme.
Tento rok sme sa stali dovozcom profesionálnej priemyselnej chémie výrobcu WEKEM a chceli by sme posilniť naše obchodné aktivity týmto smerom, teda zároveň hľadáme aktívneho človeka, ktorý by sa chcel stať obchodníkom s hlavným záberom na tieto produkty (veľkoobchod, maloobchod).

Ak ťa niečo z tohto oslovilo, chceš vedieť viac, prípadne si dohodnúť stretnutie, môžeš tak urobit na spolupraca@fsgroup.sk, alebo 0918 611 037.