FSGroup, s.r.o. | VIP SERVISNÁ KARTA
778
page-template-default,page,page-id-778,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

VIP SERVISNÁ KARTA

VIP Servisná karta zákazníka FSGroup, s.r.o. zabezpečuje, že práca vykonaná v pozáručnom servise bude zdarma a získavate možnosť bezplatnej prehliadky každých 6 mesiacov po ukončení záručnej doby.
Do konca roka 2016 sa táto výhoda vzťahovala výhradne na stroje výrobcu HITACHI. V roku 2017 sme sa rozhodli, že túto možnosť dáme na všetky značky elektrického rúčného náradia.

Čo zahŕňa bezplatná prehladka každých 6 mesiacov?
Presun k nám a od nás si zabezpečuje zákazník, alebo inak po dohode s jeho produktovým manažérom, prípadne po dohode s kanceláriou FSGroup (prepravu vieme objednať, osobne vyzdvihnúť/doviezť). Následne náš servis vykoná kontrolu, ktorá pozostáva z 1. skúšky zariadenia – zistenie prípadných chýb, nedostatkov a opotrebení 2. Rozloženie na základné mechanické, elektrické, prípadné motorové a iné pohyblivé časti – kontrola, čistenie 3. Prípadná komunikácia so zákazníkom, ak boli zistené chyby a opotrebenie, návrh riešenia 4. Opätovná skúška zariadenia a odoslanie späť zákazníkovi.

VIP Servisná karta je akceptovaná aj samostatne, bez doloženia nákupného dokladu (bločku/faktúry). Na stroji musia byť viditeľné identifikátory zhodné s VIP kartou.