FSGroup, s.r.o. | Žiť v porozumení
16330
post-template-default,single,single-post,postid-16330,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Žiť v porozumení

Žiť v porozumení

30.4. oslavujú svoje meniny Anastázia, Anastáz, Nastasia, Nasťa, Blahomil, Blahomila, Asia. Sú silnými osobnosťami. Je pre nich dôležitý súlad so svetom a pokojný život.

Meno ANASTÁZIA má grécky pôvod a jeho význam je „vzkriesená“.

Osobným číslom tohto mena je 4 – Sila. Ide o výraznú osobnosť, ktorá dokáže priťahovať k sebe množstvo ľudí. Je otvorená a úprimná, ale nerada hovorí ľuďom nepríjemné slová, preto ju niekedy možno pristihnúť pri lži. Snaží sa dosiahnuť porozumenie a harmóniu za každú cenu a je ochotná obetovať sama seba pre blaho milovanej osoby. Pokiaľ stretne toho pravého, prejaví sa ako neporaziteľná a schopná žena, ktorá dokáže dosiahnuť akýkoľvek cieľ. Jej nápady sú skvelé a nie je ťažko nájsť cestu k úspechu, ak máte jej pomoc.

Nie je sebecká, ani pokrytecká, pre svoju dobrotu má však mnoho nepriateľov a útočiskom pred nimi je pre ňu láska a rodinné zázemie.  Jej vitalita je skvelá, ale napriek tomu môže podliehať nadváhe. Potrebuje tiež veľa spánku. Mala by jesť veľa hrozna, jabĺk a mrkvy. Jej ochranné rastliny sú myší chvost, fialka a mäta, ochranné kamene achát, zafír a koral. Toto meno je vhodné pre znamenia Váhy, Strelec, Ryby a Baran.

ANASTÁZ je mužská podoba mena Anastázia. Obe mená majú rovnaký pôvod aj význam.

NASTASIA je ruská podoba mena Anastázia.

NASŤA je ženské pôvodom ruské meno, domáca podoba mena Nastasia.

BLAHOMIL  je mužským krstným meno slovanského pôvodu, ktoré vzniklo spojením slov blaho a milovať, znamená teda „milujúci dobro, blaho“.

BLAHOMILA je ženská podoba mena Blahomil. Obe mená majú rovnaký význam aj pôvod.

ASIA je dievčenské krstné meno uznané v matrike na Slovensku, vedené v rozšírenom kalendári.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pixabay.com-rawpixel

Zdroje: najmama.aktuality.skkrstnemena.skrodokmen.com
Tagy: