FSGroup, s.r.o. | Viacero smerov naraz
16663
post-template-default,single,single-post,postid-16663,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Viacero smerov naraz

Viacero smerov naraz

17.6. oslavujú svoje meniny Adolf, Adolfína. Majú veľa záujmov a aj veľa znalostí. Nikdy nedokážu robiť iba jednu činnosť.

Mužské meno ADOLF má germánsky pôvod a jeho význam je „ušľachtilý vlk“.

Osobným číslom tohto mena je 7 – Tajomnosť. Sú dosť nevyrovnaní, panovační a náladoví. Radi trávia svoj voľný čas v spoločnosti. Títo muži pôsobia distingvovane a vierohodne. Vedia si ľahko získať sympatie ľudí a urobiť nezabudnuteľný dojem. Ich nápady sú dobré a majú v sebe pozitívny náboj. Adolfovia sú prelietaví, majú veľa záľub a nikdy nedokážu robiť iba jednu činnosť. Majú výbornú pamäť a sú zvedaví.

Nedokončia nič, do čoho sa pustia. Adolfovia chcú vždy viesť ľudí a radi kritizujú druhých. Ale ak vycítia neoprávnené obvinenie, budú sa to snažiť vždy vyriešiť. Majú dobré myšlienky a pozitívny postoj k veciam, teda nebudete ľutovať, ak mu pomôžete. Majú úžasnú životaschopnosť a napriek tomu, že vedú nepravidelný život a pracujú nárazovito, zachovávajú si vzácnu rovnováhu. Ich ochranné rastliny sú ľubovník, bobkový list a borák, ochranné kamene jantár, topás a olivín. Toto meno je vhodné pre Rakov, Býkov, Levov a Blížencov.

ADOLFÍNA je ženská podoba mena Adolf. Obe mená majú rovnaký význam aj pôvod.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pixabay.com-geralt

Zdroje: najmama.aktuality.sk

Tagy: