FSGroup, s.r.o. | Veľké ciele a neutíchajúce nadšenie
16321
post-template-default,single,single-post,postid-16321,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Veľké ciele a neutíchajúce nadšenie

Veľké ciele a neutíchajúce nadšenie

27.4. oslavujú svoje meniny Jaroslav, Aristid, Aristída, Tulius, Tulia. Nájdeme v nich krásnu, nevyčerpateľnú energiu. 

Mužské meno JAROSLAV má slovanský pôvod a jeho význam je „slávny silou“.

Osobným číslom tohto mena je 5 – Riziko. Jaroslavovia sú muži plní elánu a nádejí. Pôsobia ako dokonalí a rozumní ľudia. Majú radosť žiť a vždy si idú za svojimi cieľmi, aj keď napohľad nemusia byť reálne, avšak oni ich aj tak dosiahnu.  Pokiaľ budú na dôležitých veciach a plánoch pracovať sami, potom ich aj dosiahnu, no ak bude okolo nich priveľa radcov a „kamarátov“, potom sa sklamú.

Potrebujú vedenie, usmerňovanie a tlmenie svojej nevyčerpateľnej energie, teda silný ženský protipól. Ak nájdu pre seba tú pravú, ktorá s nimi bude bojovať a stáť pri ňom, potom niet ničoho, čo by nedokázali. Rozmýšľajú tak, aby všetko poporiadku rozobrali a zanalyzovali. Životaschopnosť Jaroslavov je v poriadku, sú plní vitálnej sily. Ich ochranné rastliny sú prvosienka a rebarbora, ochranné kamene opál a citrín. Meno je vhodné pre znamenia: Váhy, Panna, Býk, Kozorožec, Strelec, Vodnár.

ARISTID je mužské krstné meno pochádzajúce z gréckeho slova „aristos“ znamenajúceho „najlepší“.

ARISTÍDA je ženská podoba mena Aristid. Obe mená majú rovnaký význam aj pôvod.

TULIUS je mužské meno vytvorené z latinského rodového mena „Tullius“. Pôvod možno hľadať v latinskom slove „tolere“-„vychovávať“.

TULIA je ženské meno vytvorené z latinského rodového mena „Tullius“.  Pôvod možno hľadať v latinskom slove „tolere“-„vychovávať“.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pixabay-rawpixel

Zdroje:  najmama.aktuality.skkrstnemena.sk
Tagy: