FSGroup, s.r.o. | Talent s veľkým srdcom
16315
post-template-default,single,single-post,postid-16315,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Talent s veľkým srdcom

Talent s veľkým srdcom

25.4. oslavujú svoje meniny Marek, Marko, Markus, Izmael. Sú to veľkí rojkovia. Čaká na nich úspech a uznanie.

MAREK je mužské meno vytvorené zrejme na základe latinského „Marcus“, pričom toto meno vychádza z mena rímskeho boha vojny a ohňa, ktorý bol pomenovaný Mars.

Osobným číslom tohto mena je 4 – Sila. Všestranné a tvorivé chlapča s týmto menom sa bude dožadovať prejavov lásky zo strany najbližších a stonásobne vám ju vráti. Marek vás dokáže často zaskočiť tým, čo urobí, povie a ako sa zachová. Aj keď by mal byť muž s takýmto menom silnou osobnosťou, nestáva sa ňou ľahko. Kým nájde ten správny smer, tak sa veru potrápi a sklame nejedného zo svojich blízkych.

Má v sebe sklon k melanchólii a sneniu, takže sa nevie rýchlo vysporiadať s krutou životnou realitou a každý vlastný neúspech berie ako niečo chorobné, čo by sa mu ako mužovi nemalo stať. Až v strednom veku, keď si už preskáče všeličo, dokáže získať skutočné a trvalé uznanie.Svoje zlé činy má tendenciu zastierať maznaním a takto si vás omotá okolo prsta. Neustále vás skúša a hľadá slabé stránky, aby si vás podmanil. Má rád materiálne bohatstvo.

Dôležité je, aby vyrastal v zdravom prostredí, a to nielen z hľadiska životného prostredia, ale najmä z pohľadu úplnej rodiny so silnými morálnymi zásadami. Najviac mu pristanú povolania v oblasti styku s ľuďmi a byť vodcom nových myšlienkových hnutí. Je vhodným menom pre slnečné znamenie Škorpión a posilňuje životné číslo 1.

MARKO, MARKUS je chlapčenské krstné meno uznané v matrike na Slovensku, vedené v rozšírenom kalendári.

IZMAEL je mužské meno hebrejského pôvodu, význam je „ten, ktorého Boh počuje“.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: daily mail

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: