FSGroup, s.r.o. | Rodina na prvom mieste
16361
post-template-default,single,single-post,postid-16361,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Rodina na prvom mieste

Rodina na prvom mieste

9.5. oslavujú svoje meniny Roland, Rolanda, Christopher. Ak spoznáte týchto ľudí osobne, nikdy na nich nezabudnete. Vedia dobre zúročiť svoju vnímavosť a intuíciu vo svoj prospech. Na svojich blízkych im mimoriadne záleží.

Mužské meno ROLAND má nemecký pôvod a význam mena je „slávny hrdina“.

Osobným číslom tohto mena je 5 – Riziko. Títo muži pôsobia veľmi nezabudnuteľne. Sú to dostatočne silní ľudia s kvapkou emotívnosti. Ak bude potrebné, Rolandovia využijú každú situáciu. Majú skvelú intuíciu, ktorú vedia dobre využiť. Sú rodenými obchodníkmi s ilúziami a dokážu presvedčiť každého a hocičom.

Oni sami sa nikdy nedostanú do ťažkostí, vždy si vedia poradiť a o svojich blízkych sa vždy vzorne postarajú. Najviac si vážia svoju rodinu a nedajú na ňu nikdy dopustiť. Majú jasno vo svojich citoch, tu neriskujú a aj keď si radi zaflirtujú, nemožno o nich tvrdiť, že sú neverní. Rodina je pre nich základom a nikdy nedovolia narušiť svoj citový svet nikomu cudziemu.

V oblasti zdravia môžu mať zdravotné ťažkosti s kosťami, štítnou žľazou. Mali by svoju stravu obohatiť o jablká, zeler a biely jogurt. Medzi ich ochranné rastliny patria palina a saturejka, ochranné kamene zafír a sardónyx. Toto meno je vhodné pre znamenia Blíženci, Vodnár, Strelec, Panna a Ryby.

ROLANDA je ženská podoba mena Roland. Obe mená majú rovnaký význam aj pôvod.

CHRISTOPHER je mužské meno, ktoré má u nás zaužívané podoby Krištof a Krištofer.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pexels.com-joel-carter

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: