FSGroup, s.r.o. | Rodená optimistka
16318
post-template-default,single,single-post,postid-16318,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Rodená optimistka

Rodená optimistka

26.4. oslavuje svoje meniny Jaroslava. Vie sa tešiť aj z mála. Má v sebe veľkú dávku pozitívnej energie. Snaží sa, aby všetko okolo nej bolo dobré. A keď to tak nie je, vie sa cez to preniesť.

Ženské meno JAROSLAVA má slovanský pôvod a význam mena je „slávna silou“.

Osobným číslom tohto mena je 6 – Nežnosť. Jaroslavy sú výrečné, aktívne a v spoločnosti chcú byť vždy stredobodom pozornosti. Sú temperamentné a často pôsobia navonok ako sebaisté ženy, ale nie vždy to musí byť pravda. Tieto ženy sa vedia tešiť aj z maličkosti a ako optimistky neprijímajú negatívne udalosti.

Vždy robia tak, aby všetko okolo nich bolo dobré a pozitívne, aj keď to tak vždy nie je, snažia sa cez to preniesť. Snažia sa aj ťažkosti druhých precítiť a vždy konajú tak, ako keby pre nich neexistoval nejaký problém a nedalo by sa niečo vyriešiť. Ich ochranné rastliny sú myší chvost, fialka a mäta, ochranné kamene achát, zafír a koral. Toto meno je vhodné pre znamenia: Váhy, Blíženci, Kozorožec, Býk a Panna.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: www.pexels.com/

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: