FSGroup, s.r.o. | Nezlomní a pohotoví
16349
post-template-default,single,single-post,postid-16349,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Nezlomní a pohotoví

Nezlomní a pohotoví

5.5. oslavujú svoje meniny Lesana, Lesia, Gothard, Pius, Pia. Lesany a Lesie sú dámy, ktoré vedia presne čo chcú. Rýchlo sa stanú samostatné.

Meno LESANA je novšie meno vytvorené podľa rozprávkového mena lesnej víly.

Osobným číslom pre toto meno je 8 – Peniaze. Lesany sú veľmi aktívne ženy. Rady bojujú o svoju pravdu bezprostredne a priamo. Bývajú dosť tvrdohlavé a to im zabraňuje nájsť tých správnych a dobrých priateľov. Aj keď sa tak stane, musí prekonať svoje sebazaprenie. Lesany sú neústupčivé ženy a veľmi zdatné a preto nemajú rady okolo seba neinteligentných ľudí. Na to, aby boli tieto ženy úspešne, musia sa spoliehať samé na seba a vopred si naplánovať veci. Ich ochranné rastliny skorocel a pľúcnik, ochranné kamene akvamarín, ametyst a smaragd. Toto meno je vhodné pre znamenia: Váhy, Ryby, Vodnár, Lev a Panna.

Ženské meno LESIA má ukrajinský pôvod a je odvodené z mena Alexandra.

Osobným číslom pre toto meno je 1 – Vodca. Ženy s týmto menom sú citlivé ženy, ale vždy vedia, čo od života požadujú. Lesie vedia, ako zaobchádzať s ľuďmi, aby ich získali na svoju stranu. Nerobia to výstredne, vždy si vedia nájsť nejakú výhovorku. Ostatným dávajú Lesie veľa, ale potrebujú to aj ony.

Majú dobré reakcie a konajú vždy naplno. Nevedia sa zmieriť s niečím priemerným. Tieto ženy sú netypické a vedia sa rýchlo osamostatniť. Keďže sú to nepoddajné ženy, vedia ako získať úspech. Ale ak nebudú mať dostatočnú motiváciu, stratia úplnú chuť do práce. Vždy konajú rovnocenne. Prospejú im časté prechádzky a strava bohatá na železo. Ich ochrannými rastlinami sú skorocel a pľúcnik, ochranné kamene akvamarín, ametyst a smaragd. Toto meno je vhodné pre znamenia: Ryby, Škorpión, Blíženci, Váhy.

GOTHARD je mužské meno nemeckého pôvodu, utvorené z dvoch slovíčok „got+hart“-„silný v bohu“.

PIUS je mužské meno latinského pôvodu, odvodené od latinského „pius“-„zbožný, láskavý“.

PIA je podoba mien Olympia alebo Apia, resp. odvodené od latinského „pius“-„zbožný, láskavý“.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pexels.com-scottwebb

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: