FSGroup, s.r.o. | Nespútanosť
16343
post-template-default,single,single-post,postid-16343,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Nespútanosť

Nespútanosť

3.5. oslavujú svoje meniny Galina, Timea, Horác, Desana, Halina. Vďaka skvelej vnímavosti sú Galiny obklopené mnohými priateľmi. Majú veľkú intuíciu.

Pôvod ženského mena GALINA je buď grécky a v preklade znamená „pokoj, bezvetrie“, alebo latinský a vtedy znamená „sliepka“.

Osobným číslom tohto mena je 7 – Tajomnosť. Galiny potrebujú vo svojom živote voľnosť. Ide o ženy plné skrytých tajomstiev, nápadov a plánov, ktoré nikdy nedovolia nikomu, aby ich spútal. Vždy budú mať nejaké to skryté a utajené miestečko vo svojej duši a nikto sa k nemu nedostane. Majú často sklon k jasnozrivosti a videniu vecí neprístupných iným. Sú príťažlivé a intuitívne. Majú okolo seba vždy priateľov, lebo vedia súcitiť s ľuďmi a plne dôverovať blízkym. Svoj život žijú rýchlo a neusporiadane. Ak budú mať dostačujúcu motiváciu v zamestnaní, budú úspešné skoro v každom povolaní.

Sú aj dobrými matkami, no ako partnerky hľadajú vždy toho ideálneho a ak ho nenájdu vo svojom partnerovi, potom vzťahy končia veľmi rázne. Sú súcitné a dávajú svojim blízkym mnoho šancí, kým sa natrvalo rozhodnú vziať im svoju dôveru. Vedia sa rozčúliť a nič ich neunaví. Galiny majú priam výborné zdravie. Vedia dobre odolávať únave, aj keď sú stále v pohybe a preto majú nedostačujúci spánok. Ich ochranné rastliny sú prvosienka a rebarbora, ochranné kamene opál a citrín. Toto meno je vhodné pre znamenia : Váhy, Baran, Blížence, Škorpión.

TIMEA je ženské maďarské meno z gréckeho Euthymia dobrá a úctivá, počestná alebo podoba gréckeho mena Timothea uctievajúca Boha, domácky Tima.

HORÁC je mužské meno podľa rímskeho rodového mena Horatius (z latinského hora čas alebo z gréckeho horaios mladý, kvitnúci), staršia podoba Horácius.

DESANA má nie celkom jasný, pravdepodobne srbochorvátsky pôvod, zrejme zo slova „desan“-„pravý“.

HALINA je ženské meno gréckeho pôvodu, utvorené na podklade slova galéne, čo znamená spokojnosť, jasnosť, štýl. V príbuzenstve má slovo geláo = smiať, usmievať sa.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pexels.com-dreamlens-production

Zdroje: najmama.aktuality.skzivotopisysvatych.skrodokmen.com

Tagy: