FSGroup, s.r.o. | Na rovinu
16358
post-template-default,single,single-post,postid-16358,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Na rovinu

Na rovinu

8.5. oslavujú svoje meniny Ingrida, Ina, Inga. Ich postoj voči druhým ľuďom je trochu umiernený, rezervovaný. Ale keď už majú povedať naozaj to, čo si myslia, tak sú riadne priame.

Ženské meno INGRIDA má škandinávsky pôvod a význam mena je „jazdkyňa chránená bohom Ingviom“.

Osobným číslom je 5 – Riziko. Tieto osobnosti sú zdržanlivé. Veľa nekomunikujú a ľudia ich považujú za zvláštne ženy. Majú problém sa niekomu zdôveriť a odreagovať sa. Ale bývajú veľmi šarmantné, príjemné a úprimné, no chýba im takt a ohľaduplnosť, ich poznámky sú síce pravdivé, ale nie vždy žiadané a prijateľné. Často je ich úprimnosť až urážkou a nikdy nevedia, kedy je potrebné skončiť. Kritizujú a zabúdajú na vlastné chyby, či nedostatky. A tým strácajú svojich priateľov. a potom, keď sú naraz samé, nevedia pochopiť, kde a prečo urobili chybu. Ich priateľ ale vždy vie, na čom je – chýba im pokrytectvo a nikdy nič neskrývajú. Ich ochranné rastliny sú čakanka, fenikel, ochranné kamene jaspis a nefrit. Toto meno je vhodné pre znamenia Panna, Kozorožec, Baran, Lev.

INA je domácka podoba ženských mien, ktoré končia na „-ina“, napr. Katarína, Karolína.

INGA je dievčenské krstné meno uznané v matrike na Slovensku, vedené v rozšírenom kalendári.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pexels.com-tirachard-kumtanom

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: