FSGroup, s.r.o. | Maximálna ochota
16324
post-template-default,single,single-post,postid-16324,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Maximálna ochota

Maximálna ochota

28.4. oslavujú svoje meniny Jarmila, Prudencius, Prudencia. Jarmily sú ženy obetavé a nápomocné, chýba im viac sebaistoty a bojovný duch.

Ženské meno JARMILA má slovanský pôvod, je menej časté a jeho význam je „milujúca jarosť“.

Osobným číslom tohto mena je 6 – Nežnosť. Jarmily si žijú taký svoj svet a ostatných moc do neho nevpúšťajú. V spoločnosti a v profesii sa nevedia rýchlo uplatniť. Tieto ženy sú nadané, ale často v rozpakoch. Málokedy sa dokážu presadiť rýchlo a bez pochybností o sebe a svojich schopnostiach. Sú typickým príkladom schopných, ale neistých žien, ktoré síce dokážu všetko urobiť a vybaviť, ale nevedia pre seba získať také výhody, ako by im patrili.

Každému rady pomôžu a preto ju možno aj ostatní podceňujú a využívajú. Ak podľahnú depresii a zlým náladám, nikomu to nepovedia a radšej budú samy trpieť. Keby boli viac bojovnejšie, tak by ľahšie dosiahli svoje túžby. Ich ochranné rastliny čakanka, fenikel a valeriána, ochranné kamene nefrit a zafír. Toto meno je vhodné pre znamenia: Panna, Býk, Ryby, Škorpión.

PRUDENCIUS je mužské meno latinského pôvodu, odvodené z „prudentia“-„šikovnosť, dôvtip“.

PRUDENCIA je ženské meno, ktorého význam je „opatrná, rozvážna“.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pixabay.com-sasint

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: