FSGroup, s.r.o. | Máme za sebou silný workshop plný kreativity a zábavy
2776
post-template-default,single,single-post,postid-2776,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Máme za sebou silný workshop plný kreativity a zábavy

Máme za sebou silný workshop plný kreativity a zábavy

Tri inšpirujúce dni strávené s usmiatou a sympatickou Mirkou Gúčikovou prekonali očakávania. Niektorí z nás, Rebeka, Vladko, Ľubko a Monika sme odsunuli prácu bokom a vymenili kanceláriu za pisateľsko-blogerskú tvorivú dielňu. 

“Písanie s Mirkou”. Okrem rád a tipov ako napísať príbeh, ako pripravený článok správne namixovať, sme nasali energiu a veľké množstvo motivácie. Všetci účastníci na čele s Mirkou, vytvorili uvoľnenú, doslova elekrizujúcu atmosféru. Ako vybuchujúce sopky si odovzdávali pestrofarebné, často odlišné pohľady, skúsenosti a názory z „druhého brehu“.

Každý sme iný, každý sme jedinečný a to je to najkrajšie. Inšpirujeme, učíme a obohacujeme sa navzájom. Tímová, skupinová aktivita má svoju veľkú silu. Svet sa zrazu ukáže v inom svetle, stane sa Picassovou paletou.

Ďakujeme všetkým zúčastneným za skupinový brainstorming a zaujímavé podnety, a tlieskame ľuďom z Voices n.o., ktorí prinášajú neustále inšpirujúce stretnutia a spoluprácu. 🙂