FSGroup, s.r.o. | Ľudia, ktorí nikdy nezostanú v pozadí
16364
post-template-default,single,single-post,postid-16364,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Ľudia, ktorí nikdy nezostanú v pozadí

Ľudia, ktorí nikdy nezostanú v pozadí

10.5. oslavujú svoje meniny Viktória, Armín, Armína, Beatrica. Viktórie vládnu pevnou rukou a sú si vedomé svojej šikovnosti.

Ženské meno VIKTÓRIA má latinský pôvod a v preklade znamená „víťaz“, „víťazstvo“.

Osobným číslom tohto mena je 8 – Peniaze. Viktórie dokážu byť veľmi objektívne. Sú predurčené k úspechu, priťahujú k sebe príležitosti na zbohatnutie, majú šťastnú ruku, vždy dosiahnu to, čo potrebujú pre svoju spokojnosť. Sú vyvolencami osudu, nikdy nie sú osamelé, stále vedia, čo majú urobiť a ako postupovať. Dokážu byť rozhodné a rady fantazírujú. Viktórie majú vo svojom živote veľa šťastia. Svoje príležitosti vždy dobre využijú, vedia ako konať a neskôr sa z nich stávajú úspešné ženy. Vždy majú pri sebe niekoho, kto ich podporuje. Okolo nich je vždy veľa príživníkov a pätolizačov, ale Viktórie vždy vedia, kto to s nimi myslí úprimne a lichôtkam venujú len málo pozornosti.

Sú panovačné, priame, rýchle, bystré a veľmi ženské. Využívajú všetko, čo sa len dá, aby zdôraznili samé seba a majú o sebe vysokú mienku – je však pravdivá. Naozaj sú skvelé, nemusia sa podceňovať. Ak budú uvažovať reálne, tak nikdy neskončia vzadu, ani bez ocenenia. Tieto ženy majú vitalitu striedavú. Sú náchylné na lymfatické choroby. Ich ochranné rastliny sú valeriána a čakanka, ochranné kamene citrín a zafír. Meno je vhodné pre znamenia : Panna, Baran, škorpión, Vodnár, Strelec, Kozorožec.

ARMÍN je mužské meno, ktoré vzniklo odvodením z germánskeho krstného mena Arminius. V súčasnosti je toto meno známe aj vo forme Hermann. Význam slova sa traduje ako „bojovník, vojak“.

ARMÍNA je ženská podoba mena Armín. Obe mená majú rovnaký význam aj pôvod.

BEATRICA je ženské meno s latinským pôvodom, odvodené zo slova „Beatrix“-„prinášajúca šťastie“.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: pexels.com- naveen-gariya

Zdroje: najmama.aktuality.skkrstnemena.sk
Tagy: