FSGroup, s.r.o. | Emotívne a jemné žienky
16355
post-template-default,single,single-post,postid-16355,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Emotívne a jemné žienky

Emotívne a jemné žienky

7.5. oslavujú svoje meniny Monika, Napoleon, Stanimír, Mona. Moniky sa nikdy nevedia riadiť rozumom, vždy uprednostnia city.

Monika Hilmerová

Ženské meno MONIKA je pravdepodobne gréckeho pôvodu a v preklade znamená „osamelá, jediná“.

Ich osobným číslom je 6 – Nežnosť. Tieto ženy sú veľmi pôsobivé, silné a zároveň citlivé. Ale príliš často vyrastajú v prostredí, kde sú city zbytočným prejavom a tak sa cítia nepochopené. Keď sa presvedčia, že je lepšie a ľahšie žiť tak, ako to cítia vo svojom vnútri a nie tak, ako to požaduje ich okolie, až potom nájdu pokoj, vyrovnanosť a ten správny pohľad na svet. Preto sú vhodnými partnerkami, priateľkami, manželkami, matkami až v staršom veku, keď už majú jasný prehľad o svojom poslaní.

Vždy rýchlo konajú, lebo majú veľa príležitosti pred sebou. Svoje činy vždy riadia skôr svojimi citmi ako rozumom. Do všetkého sa vrhajú bez premýšľania a dlhého váhania. Zamilujú sa často do nesprávnych mužov, ocitajú sa v nesprávnych spoločnostiach a ťažko hľadajú východiská zo svojich problémov. Majú bohatý vnútorný svet, priveľa vášní a fantázie. Dlho trvá, kým nájdu to správne pre seba a začnú konať cielene. Najprv musia nájsť, čo chcú a potom to dosiahnu. Od malička sú Moniky dobrými študentkami.

Rady prekvapujú druhých, menia svoj vzhľad a nikdy nevieme, čo môžeme od nich čakať. Zdravie ich niekedy neposlúcha, preto by nemali konzumovať jedlá, ktoré zvyšujú hladinu cholesterolu. Moniky by sa mali venovať hlavne športu a relaxu v prírode. Ich ochranné rastliny sú žihľava, skalica a šalvia, ochranné kamene smaragd a granát. Toto meno je vhodné pre znamenia: Strelec, Váhy, Ryby, Kozorožec a Lev.

NAPOLEON je mužské francúzske meno utvorené z názvu talianskeho mesta „Napoli“-„pochádzajúci z Neapola“. Je to meno uznané v matrike na Slovensku, vedené v rozšírenom kalendári.

STANIMÍR je mužské slovanské meno, význam predstavuje „upevňujúci mier“.

MONA je dievčenské krstné meno uznané v matrike na Slovensku, vedené v rozšírenom kalendári.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: diva.aktuality.sk

Zdroje: najmama.aktuality.sk
Tagy: