FSGroup, s.r.o. | Ak nepriznáš chybu, robíš ďaľšiu
16666
post-template-default,single,single-post,postid-16666,single-format-standard,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Ak nepriznáš chybu, robíš ďaľšiu

Ak nepriznáš chybu, robíš ďaľšiu

18.6. oslavujú svoje meniny Vratislav, Leontín, Leontína, Milovan, Milovana. Sú šikovní a vedia si vždy poradiť. Nie sú typmi, ktorí by ovplyvňovali druhých, nechajú ľudí voľne sa rozhodovať. Pre ich chyby majú pochopenie.

Mužské meno VRATISLAV má slovanský pôvod a význam mena je „oslavujúci návrat“ alebo „ten, ktorý vráti slávu“.

Osobným číslom tohto mena je 3 – Schopnosť. Vratislavovia majú teda všetky predpoklady na to, aby dosiahli svoj cieľ. Nič pre nich nie je nemožné, každú prekážku zdolajú a nezabúdajú pritom ani na svoju rodinu, či svoju lásku. Vedia všetko skĺbiť a dokážu naraz riešiť množstvo problémov. Medzi ľuďmi sú známi ako necitliví muži, ktorí ovládajú situáciu. V skutočnosti sú opakom – sú citliví a emotívni. Málokedy sa mýlia v úsudku o iných. Vedia odhadnúť človeka raz dva, ale majú aj pochopenie pre ľudské chyby, či omyly.

Nikdy nebudú konať proti svojmu presvedčeniu, ale iným ľuďom nechajú voľnú ruku, aby sa mohli realizovať, ako sami chcú. Neovplyvňujú nikoho a preto sú v rodine považovaní za skvelých ľudí, aj ich deti ich budú zbožňovať. Sú dosť obetaví a idú si vždy za svojím cieľom. Ochotne vždy pomôžu, ak to niekto bude potrebovať. Vitalita týchto mužov je výborná, ale majú horší zrak. V jedle by mali obmedzovať masť, maslo, vajíčka a cukor. Ochranné rastliny mena sú púpava, chmeľ a horčica, ochranné kamene diamant a chalcedón. Kvôli flexibilite je toto meno vhodné pre každé znamenie, ak chceme jeho energiu ešte viac zdôrazniť.

LEONTÍN je mužská podoba pôvodne gréckeho mena Leóntios a význam je: levý, levovský, ako lev.

LEONTÍNA je mužská podoba pôvodne gréckeho mena Leóntios a význam je: levý, levovský, ako lev.

MILOVAN je mužské meno slovanského pôvodu, význam tkvie v slove „milovať“.

MILOVANA je ženská podoba mena Milovan. Obe mená majú rovnaký pôvod aj význam.

Kalendár mien pre nás pripravujú „slobodní ľudia“ zo spoločností www.fsgroup.sk.

Foto: https://pixabay.com/sk/users/geralt-9301/

Zdroje: najmama.aktuality.skrodokmen.com

Tagy: